Urządzenia wielofunkcyjne Kodak ESP 7 i ESP 9 – do drukowania bezprzewodowego

Szukając drukarki bezprzewodowej do pracy, czy domu dobrym pomysłem będzie wybór urządzenia wielofunkcyjnego ESP 7 lub ESP 9, które to są stosunkowo nowymi produktami do wyruków za pośrednictwem Wi-Fi. Obydwie drukarki zapewniają bezproblemowe, bezprzewodowe drukowanie.

Mała, wielka rzecz

Kodak ESP 7 oraz ESP 9 to stosunkowo niewielkich rozmiarów urządzenia wielofunkcyjne. Śmiało wykorzystać można je zatem do użytku domowego, jak i do pracy w biurze. W obu tych miejscach nie zajmą one zbyt wielkiej powierzchni, zapewniając jednocześnie doskonałą jakość wydruków, czy innej pracy jaka oferowana jest przez urządzenie.

ESP9 vs ESP7

ESC9 to urządzenie z panelem sterowania podświetlanym niebieskim kolorem. Duży wyświetlacz LCD pomaga w znalezieniu najodpowiedniejszej opcji wydruku, przegląd fotografii, czy dokonanie odpowiednich korekt zdjęć. Prosty i przejrzysty panel sterowania zapewnia przyjemną pracę z drukarką. Drukarka rozpoznaje ponadto papier, z czego korzyści są wprost bezcenne.

Łatwość w obsłudze to nie tylko atuty ESP9, ale i wersji wcześniejszej. Urządzenie to posiada wyświetlacz LCD umieszczony w samym centrum panelu sterowania. Podobnie jak model ESP9, także i „siódemka” wyposażona jest w inteligent paper tray, który to rozpoznaje rodzaj papieru jaki został użyty w drukarce, przy jednoczesnej zmianie parametrów drukarki, które to dostosowują swoje ustawienia do określonego papieru.

Zarówno jeden, jak i drugi model, to urządzenia oszczędne i wydajne. Dzięki Kodak Home Center możliwe jest niemal natychmiastowe poprawianie zdjęć oraz dodawanie do nich szczegółów (lub ich ujmowanie). Szczególnie dużą popularnością cieszy się zainstalowany w drukarkach system Facial Retouch, który pomaga wyretuszować rozmaite niedoskonałości urody. Ten rodzaj udogodnienia szczególnie cenny jest w przypadku drukowania portretów.

Zarówno jeden, jak i drugi model posiada wbudowane WiFi. To nie jedyne udogodnienia – dzięki diplekserowi możliwe jest obustronne drukowanie dokumentów.