Regulamin

Regulamin sklepu 

 

1. Właścicielem sklepu internetowego znajdującego się na stronie internetowej pod adresem: http://www.printers3d.pl jest firma:

IGALO s. c.

Piotr Laufer, Sławomir Chojan

ul. Obornicka 229

60-650 Poznań

NIP: 7792359601

Regon: 301143502

Konto bankowe MBank:  46 1140 2004 0000 3002 6285 1978

2. Wszystkie znaki i nazwy handlowe towarów użyte w sklepie Igalo są znakami zastrzeżonymi dla właścicieli i zostały użyte tylko w celu identyfikacji produktów. Przy zachowaniu odpowiednich parametrów technicznych zdjęcia i opisy produktów mogą różnić się od produktów sprzedawanych.

3. Wszystkie ceny produktów oferowanych przez sklep Igalo są wyrażone w PLN i zawierają podatek VAT (przy każdym produkcie widnieje również cena netto). Ceny te są wiążące w chwili złożenia zamówienia przez klienta.

Korzystanie z serwisu

1. Sklep internetowy Igalo umożliwia dokonywanie zakupów za pośrednictwem internetu.

2. Zamówienia są przyjmowane przez stronę internetową http://www.printers3d.pl

3. Użytkownik kupujący lub rejestrujący się w sklepie internetowym Igalo jest zobowiązany do podania prawdziwych danych osobowych w celu zrealizowania zamówienia.  Sklep Igalo zastrzega sobie prawo do weryfikowania danych osobowych drogą telefoniczną.

4. Klient może usunąć swoje konto w dowolnym momencie.

Składanie zamówienia

1. Zamówienie można składać przez całą dobę.

2. Zastrzegamy sobie prawo odmowy realizacji zamówień wzbudzających wątpliwości .

3. Jeżeli zamówiony towar znajduje się w naszym magazynie, zobowiązujemy się zrealizować zamówienie w ciągu 48 godzin od jego złożenia.

4. Nie ponosimy odpowiedzialności za niezrealizowanie lub wydłużenie czasu realizacji zamówienia niewynikające z naszej winy.

5. W przypadku braku w magazynie zamówionego towaru zobowiązujemy się o poinformowaniu klienta o wydłużeniu czasu realizacji zamówienia.

6. Każde zamówienie może być przez zamawiającego anulowane do czasu kiedy posiada ono status „w trakcie realizacji”.

7. Jeżeli paczka została wysłana, klient zobowiązany jest ją odebrać zgodnie z „Ustawą o świadczeniu usług na odległość z dnia 18 lipca 2002 r.(Dz. U. 2002 nr 144 poz.1204)

8. Nie ponosimy odpowiedzialności jeśli poczta lub kurier uszkodzą przesyłkę. Dokładamy jednak wszelkich starań żeby ją odpowiednio zabezpieczyć.

9. Sklep Igalo zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie oraz wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego Igalo.

10. Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne oraz ceny nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.

Pozostałe

Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy jest sąd właściwy dla miejsca wykonania umowy. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy kontaktować się z obsługą sklepuIgalo pod numerem telefonu: 61 853 88 85 lub pod numerem komórkowym 694 430 030. Oferta jest ważna tylko na terenie Polski. Powyższe postanowienia pozostają w mocy o ile brak jest innej informacji na stronach danego produktu.

Regulację dotyczącą zakupów na odległość możesz znaleźć w Ustawie z 2 marca 2000 r.

Procedura zwrotów

Zgodnie z artykułem 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 roku „Ustawa o prawach konsumenta” konsument ma prawo zwrócić zakupiony towar w ciągu 14 dni od daty dostawy bez podania przyczyny. Za konsumenta uważa się osobę fizyczną nie prowadzącą działalności gospodarczej.

Procedura zwrotu towaru:

Aby zgłosić chęć odstąpienia od umowy kupna, należy skontaktować się z obsługą sklepu internetowego printers3d.pl (email: biuro@igalo.pl)

Procedura zgłaszania reklamacji

Aby przyczynić się do sprawnego i szybkiego rozpatrywania reklamacji, prosimy o zgłaszanie reklamacji pod adresem e-mail: biuro@igalo.pl