Firma 3NOVATICA to najdłużej na rynku Polskim firma produkująca drukarki niskobudżetowe 3D. Od paru dni udzielili oni spory rabat na swoją najlepszą drukarkę FLEXA DUO udzielając 10% rabatu. Zwracając uwagę na możliwości jakie posiada ta drukarka, jest to naprawdę atrakcyjna oferta.

 

flexa duo

 

FLEXA DUO jest urządzeniem o średnim polu roboczym 19 x 19 x 23 cm , posiada bardzo elegancki wygląd i solidne wykonanie. W drukarce zastosowane dwie głowice drukujące, co pozwala na drukowanie jednocześnie z dwóch kolorów lub z dwóch materiałów budulcowego i podporowego. W drukarce zastosowano nową technologię DIG, dzięki czemu przeniesienie napędu osi XY zostało umieszczone na prowadnicach osi Z, zwiększając tym bezpieczeństwo użytkowania.

Zastosowano kilka nowych rozwiązań, które co prawa nie mają znaczenia na jakość wydruku, służą bardziej jako gadżet umilający pracę. Jednym z takich dodatków jest czujnik temperatury wewnątrz obszaru roboczego, który poprzez sygnalizację świetlną (czerwone światełko – wysoka temperatura, niebieskie światełko – temperatura bezpieczna) informuje użytkowników o niebezpieczeństwie. Jest także kamera, dzięki której możemy bezpieczne oglądać z bliska jak wygląda proces wydruku.

Cena tego urządzenia wynosiła cały czas około 9200zł, firma 3NOVATICA ogłosiła aktualnie promocję aż do odwołania na ten model, obniżając jej wartość do około 8300zł. Dość istotną sprawą jest tutaj fakt, że drukarki są dostępne od ręki, nie trzeba czekać kilku tygodni czy miesięcy na otrzymanie produktu.