Urządzenie kolorowe HP PageWide Enterprise 556xh

Najnowszej generacji drukarka HP PageWide Enterprise 556xh jest przeznaczona do pracy w biurach. To typowa drukarka firmowa, będąca połączeniem bardzo niskiego kosztu wydruku i eksploatacji z szybkością oraz dobrą ceną zakupu samego urządzenia.

Korzyści dla przedsiębiorców

Ze względu na wspomniane trzy parametry: dobra cena drukarki, niskie koszty eksploatacji oraz szybkość, urządzenie to, podobnie jak i inne z serii kolorowych HP PageWide jest produktem idealnym do pracy w przedsiębiorstwach i dużych korporacjach. Do wspomnianych zalet należy doliczyć też wysoką jakość wydruku co przekłada się na fantastyczną efektywność i zadowolenie z użytkowania urządzenia.

Podstawowe plusy wymieniane przez przedsiębiorców użytkujących drukarki kolorowe HP PageWide Enterprise 556xh to dobre zabezpieczenia, o bardzo rozbudowanej formie, zaskakująco dobra prędkość pracy urządzenia, jak i niskie całkowite koszty zakupu.

Funkcjonalność

Ten rodzaj drukarek bardzo chętnie kupowany jest do biur. Przede wszystkim doceniana jest możliwość wykonywania wydruków na różnorodnym papierze, co cenne jest w przypadku sekretariatów i biur, które wysyłają rozmaitą korespondencję, w tym zaproszenia, pisma urzędowe, ale i pisma wewnętrzne o niskiej wadze i priorytecie – firmowe na użytek pracowników. To jednocześnie drukarka wydajna dająca bardzo dobre wyniki drukowania. Zgodnie z przeprowadzonymi testami można drukować nawet do 2 i pół razy więcej stron w porównaniu z innymi urządzeniami, co zmniejsza konieczność wymiany materiałów eksploatacyjnych.

Wydajność

Doskonała wydajność to kolejny z atutów urządzeń HP PageWide. Cecha ta podkreślana jest zwłaszcza przez tych klientów, którzy wskazują ten właśnie element jako najważniejszy parametr użytkowania. Oznacza to, iż potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów pod tym względem są zaspokajane. Nic dziwnego, urządzenie drukuje do 75 stron na minutę zarówno w czerni, jak i w kolorze.

Bezpieczeństwo

Oprócz wspomnianych już parametrów na uwagę zasługuje ponadto bezpieczeństwo pracy zapewniane przez technologię NFC Touch-to-Print. Ponadto drukarki te zapewniają bezpieczeństwo dzięki zaszyfrowanej bezprzewodowej sieci, tym samym uzyskujemy bezpieczeństwo przy wydrukach z urządzeń mobilnych, przenośnych.