Nowa generacja drukarek HP DeskJet All-in-One to urządzenia o nowoczesnym designie przeznaczone dla osób doceniających nowoczesny styl. Dzięki kolorowym akcentom jakie dodano do białej obudowy, drukarki zyskały niecodzienny charakter. Piękne, obłe kształty i nowoczesna kolorystyka to jednak zaledwie niewielka część atutów nowej linii drukarek HP. Jakie właściwości posiadają i za co cenione są one przez Klientów opowiemy za chwilę.

drukarka-hp

Niewielkie rozmiary

Drukarki DeskJet All-in-One posiadają naprawdę niewielkie rozmiary. W porównaniu z drukarkami o podobnych właściwościach są one prawie o połowę mniejsze od nich, oferując jednocześnie mnóstwo funkcji, które dostępne są w przypadku dużych kombajnów. Sprawia to, iż ten typ drukarek chętnie kupowany jest przez studentów i inne osoby prywatne do domów, czy biur domowych, a coraz częściej chętnie nabywane są też przez korporacje, które nie widzą sensu w kupowaniu dużych urządzeń mając do wyboru niewielkie, działające w podobny sposób i oferujące takie same funkcje.

Bezprzewodowa łączność

Cechą wskazywaną przez zainteresowanych konsumentów powodującą zainteresowanie drukakarkami DeskJet All-in-One jest bezprzewodowa praca. Ten typ drukarki umożliwia drukowanie z serwisów społecznościowych typu Instagram, czy Facebook, co sprawia, iż jest szczególnie atrakcyjny dla młodszych użytkowników. W połączeniu z małymi gabarytami I ciekawym wyglądem, nowe drukarki HP stają się prawdziwym rarytasem dla osób lubiących niesztampowe rozwiązania oraz wszelkie nowinki techniczne i najnowsze gadżety.

Wielofunkcyjność

Mała rzecz, a cieszy. Tak chciałoby się powiedzieć na temat nowych urządzeń HP. Poza wspomnianymi juz zaletami oferują one funkcje typowe dla urządzeń wielofunkcyjnych, o czym napomknęliśmy już wcześniej. Tym samym dzięki temu niewielkiemu urządzeniu możliwy jest druk dokumentów, kopiowanie, a także skanowanie z większości smartfonów, czy tabletów. Funkcja Wi-Fi Direct zapewnia możliwość drukowania z urządzeń mobilnych, a także łączenie się z drukarką bez współpośrednictwa Intrnetu.